Հիմա 103  հյուր և 0 գրանցված են օնլայն

contact 1 min093 33 73 94                                                    
email min  info@mathnet.am                                                
gre sat

Յոթերորդ մրցույթի հաղթողները

Ամփոփվել են 7-րդ մրցույթի արդյունքները:
Առաջադրանքների լուծումները տեղադրված են համապատասխան դասարանի խնդիրներից հետո:
Ներկայացնում եմ հաղթողներին և նրանց ուսուցիչներին:

Մրցանակները կարող եք ստանալ Երևան, Հանրապետության փող., 76 ( հեռ. 54-07-06) կամ Երևան, Մաշտոցի պող., 50ա (հեռ. 58-30-59) հասցեներում գտնվող գրախանութներից` ներկայացնելով անձը հաստատող փաստաթուղթ:
Հիշեցնեմ, որ բոլոր մրցանակները տրամադրել է "Անտարես" հրատարակչությունը: 
Բոլոր հաղթողների մաթեմատիկայի ուսուցիչները ստանում են մրցանակ – Գ.Վ.Աղեկյան “Դինամիկ մաթեմատիկա բոլորի համար” կամ Միխաիլ Բուլգակով "Վիպակներ և պատմվածքներ": Յուրաքանչյուր ուսուցիչ կարող է ստանալ նշված գրքերից որևէ մեկի միայն մեկ օրինակ, անկախ նրանից, թե նրա քանի աշակերտներ են հաղթել: 

5-րդ դասարան

Աբրահամյան Անահիտ (18 բալ) Վահագնաձորի դպրոց

I մրցանակ – Մրցանակը` “Սասունցի Դավիթը”

Ուսուցիչ Ա. Պետրոսյան

Հակոբյան Եվա (17 բալ) Դանիել Վարուժանի անվան հ. 89 դպրոց

II մրցանակ – Մրցանակը` “Փոքրիկ Իշխանը”

Ուսուցիչ Ա.Բաղդասարյան

Առաքելյան Արսեն (17 բալ) Դանիել Վարուժանի անվան հ. 89 դպրոց

II մրցանակ – Մրցանակը` “Փոքրիկ Իշխանը”

Ուսուցիչ Լ.Բաղդասարյան

Վարդանյան Անահիտ (16 բալ) Դանիել Վարուժանի անվան հ. 89 դպրոց

III մրցանակ – Մրցանակը` “Մտացրիվ հանճարը”

Ուսուցիչ Ա. Բախշյան

Զաքարյան Հայկ (16 բալ) h. 190 դպրոց

III մրցանակ – Մրցանակը` “Մտացրիվ հանճարը”

Ուսուցիչ Հ. Բադանյան

Ղուկասյան Տաթև (16 բալ) Վահագնաձորի դպրոց

III մրցանակ – Մրցանակը` “Մտացրիվ հանճարը”

Ուսուցիչ Ա. Պետրոսյան

6-րդ դասարան

Մուրադյան Գերման (20 բալ) Դանիել Վարուժանի անվան հ. 89 դպրոց

I մրցանակ – Մրցանակը` “Հին Չինաստան”

Ուսուցիչ Ա.Բաղդասարյան

Թոփուզյան Սամվել (20 բալ) Շահամիր Շահամիրյան կրթահամալիր

I մրցանակ – Մրցանակը` “Հին Չինաստան”

Ուսուցիչ Ա. Աղեկյան

Հակոբյան Վահան (18 բալ) Դանիել Վարուժանի անվան հ. 89 դպրոց

II մրցանակ – Մրցանակը` “Խոսակցական անգլերեն”

Ուսուցիչ Ա.Բաղդասարյան

Գասպարյան Սյուզաննա (18 բալ) Գողթնի դպրոց

II մրցանակ Մրցանակը` “Խոսակցական անգլերեն”

Ուսուցիչ Ա. Հովհաննիսյան

Առաբաջյան Վահագն (18 բալ) Վանաձորի h.11 դպրոց

II մրցանակ Մրցանակը` “Խոսակցական անգլերեն”

Ուսուցիչ Ս. Մելքոնյան

Հովհաննիսյնա Վալերի (17 բալ) Վանաձորի h. 4 դպրոց

III մրցանակ Մրցանակը` “Ապագային ուղղված պատուհաններ”

Ուսուցիչ Ռ. Չարչյան

Քոչինյան Գոռ (17 բալ) Վահագնաձորի դպրոց

III մրցանակ Մրցանակը` “Ապագային ուղղված պատուհաններ”

Ուսուցիչ Ա. Պետրոսյան

 7-րդ դասարան

Սահակյան Միսաք (20 բալ) Հրազդանի հ. 8 դպրոց

I մրցանակ – Մրցանակը` “Լեգենդներ, առասպելներ, ավանդազրույցներ”

Ուսուցիչ Զ. Մարտիրոսյան

8-րդ դասարան

Քարաջայան Արամ (9 բալ) Վանաձորի հ. 9 դպրոց

III մրցանակ – Մրցանակը` “Գալիլեյո Գալիլեյ”

Ուսուցիչ Ռ.Թորոսյան

9-րդ դասարան

Ղուկասյան Գևորգ (17 բալ) Աշտարակի հ. 5 դպրոց

I մրցանակ – Մրցանակը` “Եգիպտագիտություն”

Ուսուցիչ Կ. Բաքարյան

Խանդամիրյան Գևորգ (15 բալ) Չեխովի անվան h. 55 դպրոց

II մրցանակ – Մրցանակը` “Բացահայտված և չբացահայտված գաղտնիքներ”

Ուսուցիչ Ի. Հարությունյան

Ավետիսյան Տիգրան (14 բալ) Աբովյանի հ. 6 դպրոց

III մրցանակ Մրցանակը` “Ռադիոյի մարդը”

Ուսուցիչ Ս. Մկրտչյան

Շնորհավորում եմ բոլոր հաղթողներին և նրանց ուսուցիչներին:

Ուզում եմ նշել, որ ուղարկված աշխատանքներում կան բավականին հաջող աշխատանքներ և մրցանակի չարժանանալը չի նշանակում, որ դրանք վատն են: Կարծում են, որ բոլոր մասնակիցներն էլ շահել են, քանի որ դրանից միայն օգուտ են ստացել: Իսկ մրցանակները, ճիշտ հասկացեք, ես չեմ տրամադրում և առանց այն էլ և վեցերորդ, և յոթերորդ մրցույթների դեպքում գերազանցում են նախապես պայմանավորված քանակը: 

Մուտքկամ գրանցում

you

ԳրանցումՄուտք

Նրանքսիրում են mathnet.am-ը

Հեղինակիվիդեոները

youtube

top